" Ahoj Jirko, hlásím, že balíček dnes v pořádku dorazil. Fotky jsou krásné, znovu jsme si nad nimi i pobrečeli. Musím říct, že jsi byl opravdu dobrou volbou. Přejeme ti, ať se ti jen daří a věříme, že jsme se neviděli naposledy 🙂 Ještě jednou moc děkujeme, Lucka a Richard "
L+R
Ahoj Jirko 🙂 Ještě jednou ti chci poděkovat za krásné fotky. Všechny důležité momenty jsou zachycené a ty barvy jsou nádherné 😍
S+M
Ahoj Jirko, chtěli bychom ti poděkovat za úžasné fotky. Doma sklidili úspěch a i ostatní jsou nadšení.
J+D
"Dnes jsem obdržela balíček. Fotky jsou úžasné! A jak to vše bylo krásně zabaleno, moc děkujeme. Už při pohledu na krabičku se mi tajil dech. Ještě jednou moc za vše děkujeme a jsem moc ráda, že jsi byl v tento den s námi a zvěčnil nám jej na památku."
M+Z
S manželem bychom chtěli poděkovat za skvěle odvedenou práci na naší svatbě a za všechny svatebčany ocenit profesionální a přátelský přístup.
T+A
Ještě jednou děkujeme za zachycení jedinečných okamžiků naší svatby. Z fotek jsme nadšení a určitě doporučujeme. Především oceňujeme pohodový přístup už od prvního setkání a ochotu nám vyjít maximálně vstříc.
A+M
Jirko, mnohokrát děkujeme za fotky. Jsou excelentní. Už je jedeme ukazovat všem účastníkům svatby.
I+K
Nádherné fotky , profesionální přístup. Všem doporučuji.
V+J
Děkujeme za luxusní svatební fotky!!!!!
J+R
Skvěle odvedená práce, děkujeme ;)
H+D
Se svatebníma fotečkama jsme moc spokojení a můžeme všem pana fotografa jen doporučit.
D+D
Jirko, díky moc za fotky... Jsi fotograf - kouzelník! :-)
L+D
Cresta Social Messenger